Ето защо на Куарешма не му трябва ляв крак (видео) | sportcafe.bg

Ето защо на Куарешма не му трябва ляв крак (видео)

08.05.2018, 15:24 (обновена 10.05.2018, 12:07)

Рикардо Куарешма често е подиграван, че левият крак му служи като „патерица“ и дори не може да си спре топката с него, но в понеделник вечер португалецът за пореден път доказа, че се нуждае само от десния си.

Безброй пъти сме гледали центрирания с външната част на крака на Куарешма, когато той решава, че не може да го направи с левия, но при победата с 2:0 направи нещо магическо.

34-годишният португалец центрира с рабона за откриващия гол в 31-вата минута, дело на Душан Тошич с глава, преди Адриано да оформи крайното 2:0 в последната минута от първото полувреме.

Два кръга преди края на Суперлигата Бешикташ е четвърти, на точка зад Истанбул Башакшехир и Фенербахче и на четири зад лидера и почти сигурен шампион Галатасарай.

Oще: асистенция  бешикташ  видео  рабона  рикардо куарешма