Мъри не успя да победи и във втория си мач след завръщането

Мъри не успя да победи и във втория си мач след завръщането Снимка: Lap.bg

Левски записа равенство и във втория си мач след завръщането на Станимир Стоилов начело на "сините" - 0:0 на "Герена" срещу ЦСКА 1948. Домакините удариха греда, а в края на редовното време гостите претендираха за дузпа за игра с ръка.

Съдията Станислав Тодоров обаче остане безмълвен и двете нули се запазиха.

В 15-ата минута страхотно спасяване на Даниел Наумов се отби в гредата и домакините пропуснаха да поведат. Бари свали топката с глава към Петков, който пое коженото кълбо и стреля с левия крак, но капитанът на гостите се разтегна и със сетни усилия отклони топката, която отиваше в горния десен ъгъл, след което тя се отби в дясната греда.

Отново Наумов спаси "червените" в 55-ата минута с ново страхотно спасяване. Този път стражът изби силен удар с глава от упор на Бари.

В края на мача "червените" поискаха дузпа заради игра с ръка на Димитър Костадинов, но след намесата на ВАР, не бе отсъдена такава.

В следващия кръг за Левски предстои вечно дерби с ЦСКА на стадион "Васил Левски", в което отборът на Мъри Стоилов е символичен гост.