ЦСКА избута минимален успех срещу последния

Тиаго спаси ЦСКА от голям резил Снимка: CSKA.bg
Тиаго спаси ЦСКА от голям резил

ЦСКА-София победи последния в класирането Верея с 1:0 в Стара Загора и взе задължителни три точки, върнали отбора на второто място в класирането.

"Армейците" обаче не успяха да зарадват своите фенове с по-изразителна победа и голът на Тиаго Родригес през първото полувреме си остана единствен.

В 26-ата минута Тиаго беше изведен от Кирил Десподов и след грешка на вратаря Георги Георгиев завърши на празна врата за 1:0. Преди това още в началото домакините пропуснаха чисто положение чрез Вушорович, което си остана големият им шанс в мача.

След почивката Мауридес и Али Соу пропуснаха да донесат успокоителен втори гол на гостите, но като цяло отборът игра слабо.

Все пак ЦСКА отново се изкачи с точка пред Левски в класирането, а до края на годината "червените" имат още един мач - домакинство на Ботев следващата неделя.