Този път Славия не успя да спре Лудогорец

Моци откри резултата към края на първата част и направи мача доста по-лесен за разградчани Снимка: Getty Images

Лудогорец победи Славия с 2:0 в Разград в мач от 19-ия кръг на Първа лига.

Този път шампионите не позволиха Славия да ги изненада и взеха три точки, с които запазиха аванса си на върха в класирането. Лудогорец е 6 т. пред втория ЦСКА и 7 пред третия Левски.

Козмин Моци откри резултата в 37-ата минута с глава след корнер.

В 54-ата минута домакините получиха дузпа за нарушение срещу Якуб Шверчок и Клаудиу Кешеру беше точен за 2:0.

"Орлите" изиграха срещата в ниско темпо и за пореден път не впечатлиха с представянето си, но и съперникът не показа, че може да вземе нещо от Разград.