Twitter не прости на Де Хеа: "Получи сътресението на Кариус"

"Не се доверявайте на вратар с такава прическа"
Ужасът в очите, когато си част от стената, а Роналдо изпълнява пряк свободен удар
Получава 2-годишна присъда от испанските власти за укриване на данъци и отговаря още същия ден с хеттрик срещу Испания...
Де Хеа в Манчестър Юнайтед и Де Хеа в испанския национален тим
Феновете в Twitter спорят към кого е бил насочен жестът на Кристиано, който погали брадичката си след вкараната дузпа в 4-ата минута. Някои предполагат, че е подигравка с Де Хеа, а други видяха в това предизвикателство към Меси

След големия мач между Португалия и Испания снощи (3:3), социалните мрежи изригнаха с реакции към главните действащи лица - Кристиано Роналдо, забил хеттрик за португалците, и вратаря Давид де Хеа, издънил се при втория гол във вратата си.

И докато стражът беше сравняван със злополучния си колега от Ливърпул Лорис Кариус, направил два големи гафа във финала на Шампионската лига, за Роналдо отново се изсипваха суперлативи. Някои обаче критикуваха португалеца за лековатото падане, с което си спечели дузпа още в началото.

"Роналдо накара Де Хеа да изглежда като Кариус".

"Де Хеа, когато види Лорис Кариус".

Ето какво направи Диего Коща срещу Пепе, но след консултация с ВАР първият му гол беше признат.

Роналдо носи Португалия на гърба си.

"Рамос сигурно е ударил лакът на Де Хеа по време на химна, вратарят играе със сътресение от началото".