Шести опит за Господина от Лондон

Бербатов замахва, след като се прицели внимателно, и ще прати топката във вратата на Арсенал. Сензационно, Монако е на път към четвъртфиналите.

Секунда по-късно българинът се изправя и тръгва към агитката на гостите.

Тимът на Леонардо Жардим не бе слаган в сметките.

Но головете на Кондогбия, Бербатов и Ферейра-Караско промениха статуквото.

Бербатов предупреди Арсенал преди мача: Фаворити сте, но внимавайте!

Последната му среща с този съперник в Шампионската лига бе през 2009-а, когато победи с Юнайтед на същия стадион със същия резултат - 3:1.

А първият му гол в елиминации на Шампионската лига дойде преди 13 години срещу Ливърпул, тогава с екипа на Леверкузен.

Радамел Фалкао написа в twitter: Напред, Монако! Тигъра сега можеше да играе в атаката с Бербатов.

Спокоен и уверен в способностите си, Бербатов не се скъсва от тичане по терена. Няма смисъл.

На този стадион му върви - с Фулъм наниза два гола за зрелищно 3:3.

Господинът от Лондон, както се казваше в рекламата, се завърна на голямата сцена след 4 години без участие в Шампионската лига.