Агуеро? Все още нищо не сте видели

Габриел Жезус се превръща в новата звезда на Манчестър Сити Снимка: Getty Images
Габриел Жезус се превръща в новата звезда на Манчестър Сити

Бе на крачка от това да ознаменува дебюта си с гол и да донесе победата на „гражданите“ в дербито с Тотнъм...

Във втория му мач във Висшата лига обаче няма какво да го спре. Разписа се при разгрома с 4:0 над Уест Хем, подавайки и за първия гол на Де Бройне. Снимка: Getty Images

Вкара три гола за Бразилия по пътя на "селесао" към първото в историята си олимпийско злато във футбола

Вече "спазарен" за Сити, Жезус остава в Палмейрас да доиграе сезон 2016 като част от сделката между двата клуба. Вкарва и подава за важни голове по пътя към първата титла на тима от 22 години насам. А в края на кампанията е избран и за футболист №1 в Бразилия.