Камбуров отново бе палач за Левски

Ветеранът Камбуров вкара гола за старозагорци. Снимка: beroe.bg
Ветеранът Камбуров вкара гола за старозагорци.

Берое и Левски завършиха 1:1 в мач от 18-ия кръг на първенството. Отново палач за "сините" беше Мартин Камбуров, който отбеляза попадението за старозагорци.

Капитанът на Берое беше точен с глава, вкарвайки своя 21-ви гол срещу "сините", като подобри собствения си рекорд. Той надскочи Тиам и Каргас след центриране на Минчев и матира Миятович в 44-тата минута.

Втората част стартира с удар на Бригидо, но Миятович спаси. Попадение на Робърта беше отменено в 52-ата минута поради засада, но минута по-късно таранът изравни. Този път Алар стреля силно с десния крак, Перниш изби, но при добавката Робърта се пребори с Ерол и възстанови равенството.

"Сините" не успяха да победят "зелените" в пети пореден мач, но поне прекъснаха кошмарната си серия от четири последователни поражения от този съперник.

Левски остава на шест точки зад лидера Лудогорец, който е с мач по-малко, а Берое все още е извън челната шестица, макар и на точка от нея.