Четвърта победа за Левски, голова разлика 15:1

Левски изигра поредния си силен мач от началото на сезона и продължава безгрешно след четири кръга - 3:0 над сензацията от миналия сезон Крумовград на "Герена".

Освен че са с пълен актив от 12 точки, "сините" могат да се похвалят и с впечатляващата голова разлика 15:1 след 6:1 над Локо Сф, 4:0 над Ботев Вр и 2:0 срещу Локо Пд преди това.

Над 10 хил. видяха на живо мача в "Сухата река", а левскарите определено донесоха радост на привържениците си.

Бившият играч на Крумовград Алекс Колев с глава отбеляза първото си попадение на "Герена" с екипа на Левски още в 10-ата минута.

В 57-ата минута Мустафа Сангаре и Марин Петков се появиха на терена вместо Бала и Фадига, като веднага вдигнаха публиката на крака със своята свежест и желание за игра. Още с първата си атака таранът намери Ел Джемили, чийто удар бе спасен от Георгиев.

Секунди по-късно Янко Георгиев със страхотно спасяване изби шут на Петков в корнер. На флага за изпълнение застана Петков, а след центрирането му, стражът на гостите бе безпомощен при красивото изпълнение с глава на Сангаре.

В последните секунди на мача Александър Колев фиксира крайното 3:0 с втория си гол в мача.