Илиан Илиев: Спъваме се в един и същи камък

Илиан Илиев похвали футболистите си след равенството 2:2 със Сърбия в последната евроквалификация, но отново остана недоволен от факта, че и двата гола, които допусна нашият отбор, дойдоха от статични положения.

"Няколко пъти се спъваме в един и същи камък - коментира Илиев пред БНТ 1 след мача. - Вкарахме малко по-високи хора в стартовия състав, но пак допуснахме два гола по този начин, което не трябва да се повтаря."

Селекционерът призна, че се е надявал краят на полувремето да дойде по-бързо, за да направи нужните промени. На почивката на терена се появи Георги Русев, който вкара дебютния си гол за България.

След това Десподов даде аванс на нашия тим, но след пореден допуснат късен гол останахме без победа в 11-и пореден двубой.

"Доволен съм от реакцията през второто полувреме. Футболистите ни са добри и интелигентни момчета - разбираме се с малко думи.

Играхме срещу първия и втория отбор в групата ни и се видя, че не сме толкова далеч. С времето и грешките трябва да се отстраняват, защото в други мачове могат да ни костват повече", добави Илиев.