Отново в последната минута! Роналдо донесе нова късна победа на Левски

Отново в последната минута! Роналдо донесе нова късна победа на Левски Снимка: start-photo.bg

Левски записа нова инфарктна победа в последните секунди. "Сините" победиха с минималното 1:0 гостуващия Хебър, а в герой за домакините се превърна Роналдо в 94-тата минута.

"Сините" владееха инициативата в целия мач с малки изключения в началото на двете полувремена, но пропускаха всички създадени положения.

Домакините изстреляха над 15 удара към вратата на пазарджиклии, но огромната част от тях бяха или блокирани, или летяха далеч в аут.

Хебър бе готов да си тръгне с точка и от "Георги Аспарухов", но в последната минута Роналдо попари амбициите им.

Защитата на "зелените" не успяха да се справят с една дълга топка. Тя попадна в Роналдо, който стреля от дъгата. Ударът му рикошира в крака на резервата Стефан Цонков и влетя в мрежата.

С победата Левски събра 12 точки от шест изиграни мача на осмата позиция. Хебър е с точка по-малко, но и с два мача повече.

Лидер в класирането е Локо Пловдив с 22 пункта от осем срещи.