Тежка контузия, невъобразим пропуск, но и победа за ЦСКА

Тежка контузия, невъобразим пропуск, но и победа за ЦСКА Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА взе глътка въздух и се върна към победите с домакински успех с 2:0 над Ботев Враца.

Тимът на Александър Томаш надигра тотално съперника и можеше да отбележи повече голове, но все пак си свърши работата и се изкачи до 11-тата позиция в класирането.

Още в самото начало дойде лошата новина за домакините, тъй като вратарят Густаво Бусато беше неволно ударен с коляно в лицето от Кондраков.

Наложи се бразилецът да бъде изведен с линейка от стадиона и да бъде заменен от Иван Дюлгеров.

След половин час игра се стигна до втора принудителна смяна при ЦСКА и от игра излезе и Джейсън Локило.

В 42-рата минута Годуин Коялипу, който беше пропуснал две положения преди това, откри резултата с глава след центриране отдясно.

Малко по-късно Коялипу се отчете с невероятен пропуск на празна врата, който със сигурност ще се помни дълго.

През втората част "армейците" продължиха да контролират мача, а голът на успокоението падна в 80-ата минута, когато се разписа Матиас Фаетон.

В техния лагер обаче се стигна и до трета принудителна смяна, а контузеният беше Мика Пинто.

ЦСКА вече има 13 т. в своя актив и прекрати серията си от три мача без победа и без отбелязан гол.

След мача треньорът Томаш разкри, че Бусато е със сътресение и счупен нос. Все пак стражът успя да се завърне в съблекалнята на отбора преди финала на срещата.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.