Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Евро 2024: Пълна програма за Европейското първенство в Германия по дни и часове

Евро 2024: Пълна програма за Европейското първенство в Германия по дни и часове

Пълна телевизионна програма за Европейското първенство по футбол Евро 2024 по дни, часове и телевизии:

Дата Час Мач Телевизия Фаза
14.06 Германия - Шотландия 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3 Групи
15.06 Унгария - Швейцария 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
15.06 Испания - Хърватия 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
15.06 Италия - Албания 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
16.06 Полша - Нидерландия 16:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
16.06 Словения - Дания 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
16.06 Сърбия - Англия 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
17.06 Румъния - Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
17.06 Белгия - Словакия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
17.06 Австрия - Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
18.06 Турция - Грузия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
18.06 Португалия - Чехия 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
19.06 Хърватия - Албания 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
19.06 Германия - Унгария 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
19.06 Шотландия - Швейцария 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
20.06 Словения - Сърбия 16:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
20.06 Дания - Англия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
20.06 Испания-Италия 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3 Групи
21.06 Словакия - Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
21.06 Полша - Австрия 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
21.06 Нидерландия - Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
22.06 Грузия - Чехия 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
22.06 Турция - Португалия 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
22.06 Белгия - Румъния 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
23.06 Швейцария - Германия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
23.06 Шотландия - Унгария 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
24.06 Албания - Испания 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
24.06 Хърватия - Италия 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
25.06 Нидерландия - Австрия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
25.06 Франция - Полша 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
25.06 Англия - Словения 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
26.06 Словакия - Румъния 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
26.06 Украйна - Белгия 19:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
26.06 Грузия - Португалия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 Групи
26.06 Чехия - Турция 22:00 БНТ 1, БНТ 3 Групи
29.06 Първи осминафинал - Берлин 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 1/8-финали
29.06 Втори осминафинал - Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3 1/8-финали
30.06 Трети осминафинал - Гелзенкирхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3 1/8-финали
30.06 Четвърти осминафинал - Кьолн 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 1/8-финали
1.07 Пети осминафинал - Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 1/8-финали
1.07 Шести осминафинал - Франкфурт на Майн 22:00 БНТ 1, БНТ 3 1/8-финали
2.07 Седми осминафинал - Мюнхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3 1/8-финали
2.07 Осми осминафинал - Лайпциг 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 1/8-финали
5.07 Първи четвъртфинал - Щутгарт 19:00 БНТ 1, БНТ 3 1/4-финали
5.07 Втори четвъртфинал - Хамбург 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 1/4-финали
6.07 Трети четвъртфинал - Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3 1/4-финали
6.07 Четвърти четвъртфинал - Берлин 22:00 БНТ 1, БНТ 3 1/4-финали
9.07 Първи полуфинал - Мюнхен 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 1/2-финали
10.07 Втори полуфинал - Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3 1/2-финали
14.07 Финал - Берлин 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3

Финал

Група А: Германия, Шотландия, Унгария, Швейцария

Група В: Испания, Хърватия, Италия, Албания

Група С: Словения, Дания, Сърбия, Англия

Група D: Полша, Нидерландия, Австрия, Франция

Група Е: Белгия, Словакия, Румъния, Украйна

Група F: Турция, Грузия, Португалия, Чехия





 

Най-четените