Гризман спести голям срам на Барса срещу третодивизионен съперник

С двата си гола Гризман спаси Барселона от резил Снимка: Getty Images
С двата си гола Гризман спаси Барселона от резил

Барселона се класира трудно за 1/8-финалите в Купата на Испания след 2:1 като гост на третодивизионния Ибиса.

Два гола на Антоан Гризман, вторият от които в самия край, спасиха каталунците от голям срам, след като те изоставаха в резултата още от 9-ата минута, когато Хавиер Перес откри.

Новият наставник на Барса Кике Сетиен беше дал почивка на Лео Меси и Жерар Пике, но без тях отборът доста се измъчи на тежкия терен.

20 минути преди края Ибиса все още водеше, но Гризман се възползва от подаване на Де Йонг и изравни. В 94-ата минута французинът получи още едно извеждащо подаване, измъкна се от засадата и завърши по диагонала за победното 2:1.