Жесток бой окървави Звезда - Копенхаген (видео)

Навиячите на Звезда се сбиха помежду си.

Навиячите на Цървена звезда се сбиха жестоко помежду си по време на мача от третия предварителен кръг на Шампионската лига срещу Копенхаген.

Вътрешните сблъсъци на северната трибуна на "Мала Маракана" започнаха в края на първото полувреме и в тях участваха десетки.

Наложи се намесата на полиция и жандармерия, а няколко ранени бяха изнесени на пистата и откарани с линейки.

"Kurir" засне част от инцидентите, които продължиха и през втората част.

Иначе мачът завърши 1:1. Домакините започнаха много активно и след няколко пропуска, откриха резултата с гол на Милан Павков в 44-тата минута на двубоя. След почивката Павков беше заменен от Ричмонд Боакие. Играта стана много динамична през втората част, като на няколко пъти с решителни намеси вратарят на Звезда Милан Борян предотврати изравняването на резултата.

Така се стигна до 84-тата минута, когато гостите получиха право да изпълнят дузпа, отсъдена за нарушение срещу резервата Пеп Биела. Домакините оспориха наказателния удар, но в крайна сметка Йонас Уинд застана зад топката и донесе равенството на Копенхаген с изпълнение в стил "Паненка".