Драма на Юнайтед - Милан. Тотнъм унищожи Рома (видео)

Алексис вкара гола за Юнайтед, а за Милан се разписа Сусо.

Манчестър Юнайтед победи Милан след драматични дузпи в мач от турнира "International Champions Cup", игран на стадион "Роуз Боул" в Пасадена.

Редовното време завърши 1:1, а при дузпите се наложи да изпълняват всичките 22-ма на терена.

Алексис Санчес откри за "червените дяволи" в 12-ата минута, но Сусо изравни в 15-ата. При дузпите обаче съперниците сътвориха истинско шоу за зрителите, като изпълниха общо 26 удара преди да излъчат победител. В крайна сметка това се оказаха англичаните, които надделяха с 9:8 точни изстрела.

Тотнъм разгроми с 4:1 Рома в Сан Диего в друг мач от турнира "International Champions Cup".

Още в 3-ата минута Патрик Шик се освободи от трима бранители и се разписа отблизо за Рома, но няколко по-късно Фернандо Йоренте изравни.

В 18-ата Тотнъм излезе напред в резултата, след като отново Йоренте бе точен за лондончани.

Десет минути по-късно и Моура успя да се разпише. Бразилецът получи чуудесно центриране отдясно и с глава прати топката в мрежата за 3:1.

В самия край на полувремето Моура вкара и още едно попадение. Диагонален шут на Муса Сисоко бе спасен от вратаря, но топката се озова в бразилеца пред наказателното поле, който си освободи пространство и с удар по земя оформи крайното 4:1.

Сега и за двата тима предстои да се изправят срещу Барселона. Първо това ще стори Тотнъм на 29 юли, а след това е и мачът на Рома с каталунците на 1 август.