Барса с безапелационно начало при Куман

Барса с безапелационно начало при Куман Снимка: Getty Images

Барселона разгроми Виляреал с 4:0 в първия си мач в Ла Лига под ръководството на Роналд Куман.

17-годишният юноша на каталунците Ансу Фати беше героят на вечерта, след като наниза две попадения до 19-ата минута, а след това спечели и дузпата за третото, реализирано от Лионел Меси в 35-ата минута. В края на първото полувреме Пау Торес от състава на Виляреал си вкара автогол.

В следващия си двубой Барселона гостува на Селта, като мачът е от междинния кръг и е в четвъртък вечер. Ден по-рано Виляреал приема Алавес.

Мачът беше от третия кръг, но е първи за каталунците, които получиха по-дълга почивка заради участието си в заключителния етап на Шампионската лига в Лисабон през август.