Гол в добавеното време спаси Юве

Гол в добавеното време спаси Юве Снимка: Getty Images

Ювентус си тръгна с ценна точка от гостуването си на Аталанта, след като успя да стигне до равенството 1:1 с гол на Данило в добавеното време.

Домакините откриха резултата с изключително изпълнение на Руслан Малиновски в 76-ата минута. След късо изпълнение на фаул Малиновски прати истински снаряд тип падащ лист, с който остави безпомощен Войчек Шчесни.

Малко по-късно Ханс Хатебур имаше шанс да сложи точка на спора и да осигури трите точки за "богинята", но отблизо стреля в напречната греда.

Така се стигна до един корнер за Юве добавеното време на двубоя. След центриране на Дибала Данило успя да играе първи с топката и с глава да я прати в мрежата на Спортиело.

Точката запази преднината от две точки на четвъртия Ювентус пред петия Аталанта.