Капитан Фернандеш измъкна Юнайтед в добавеното време

Капитан Фернандеш измъкна Юнайтед в добавеното време Снимка: Getty Images

Бруно Фернандеш сложи край на мъките на Манчестър Юнайтед. Капитанът на "червените дяволи" се превърна в герой за отбора си в първия мач от 11-ия кръг на Висшата лига, донасяйки минимална победа срещу Фулъм с гол в добавеното време.

След двете последователни загуби с по 0:3 от Манчестър Сити и Нюкасъл тимът на Ерик тен Хаг се завърна към успехите във визитата си на "котиджърс" преди важното гостуване на Копенхаген в Шампионската лига през седмицата.

Ранен гол на Скот Мактоминей в 14-ата минута бе отменен заради засада. Впоследствие тимът на Ерик тен Хаг не предложи почти нищо пред вратата на "котиджърс". До 91-вата минута.

В добавеното време на срещата Бруно Фернандеш открадна трите точки за Юнайтед. Отбраната на Фулъм не успя да изчисти топката, който с удар от границата на наказателното поле изненада Бенрд Лено.

Германският страж пипна топката, но не успя да реагира достатъчно бързо заради големия брой играчи пред себе си.

В началото на втората част и Фулъм имаше две добри възможности за гол, но прекрасни изяви на Андре Онана запази вратата си суха, за да може да се стигне до победното попадение на Фернандеш в добавеното време.

Победата изкачи Юнайтед временно до шестото място с актив от 18 точки. Фулъм е 14-и с 12.