Лаутаро провали Интер срещу Ал-Насър и Роналдо (видео)

Лаутаро провали Интер срещу Ал-Насър и Роналдо (видео) Снимка: Getty Images

Ал-Насър записа второ поредно престижно равенство. След 0:0 срещу ПСЖ арабският гранд направи 1:1 срещу Интер на стадион "Янмар Нагай" в Осака.

Голямата звезда на арабите - Кристиано Роналдо, прекара 45 минути на терена, но не успя да допринесе за нищо интересно пред противниковата врата.

Марсело Брозович пък имаше възможност да се изправи срещу бившите си работодатели от "нерадзурите". През лятото Интер взе 18 млн. евро за 30-годишния хърватски халф.

Абдулрахман Гариб откри резултата в 23-тата минута, засичайки центриране на Талиска.

Точно преди почивката Давиде Фратези с глава възстанови равенството след подаване на Дъмфрис отдясно.

През втората част Интер бе много по-активният отбор и пропусна няколко прекрасни шанс за гол.

Грешникът за "нерадзурите" бе Лаутаро Мартинес, който направи двата най-големи пропуска.

Секунди преди да изтече първия час игра изстрел на Лаутаро с глава облиза горната греда, а минути по-късно, оставен напълно сам, от около 10 метра аржентинецът не успя да уцели вратата, пращайки топката метри над целта.

Следващият мач за Интер е срещу ПСЖ, докато Ал-Насър подновява участието си в местното първенство.