Пълен обрат удължи победната серия на Юнайтед

Пълен обрат удължи победната серия на Юнайтед Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед продължава да се движи по възходяща линия и достигна четвъртфиналите за Купата на Англия след победа с 3:1 над Уест Хем у дома.

"Червените дяволи" трябваше да правят пълен обрат в мача и стигнаха до победата с късни голове на Алехандро Гарначо и Фред.

Ерик тен Хаг заложи на доста резерви в състава си и отборът му дълго време не стигаше до гол, макар че създаде няколко положения още в началото.

След нулево първо полувреме Уест Хем откри чрез Саид Бенрама.

Юнайтед обаче извади късмет и изравни в 77-ата минута след автогол на Агер, който не се разбра с Ареола при един ъглов удар и прати топката във вратата си.

В 90-ата минута домакините стигнаха до победата. Шут на Вегхорст беше блокиран, но кълбото стигна до Гарначо и той го прати в далечния ъгъл за 2:1.

В добавеното време Фред се разписа, за да оформи крайния резултат.

По същото време Тотнъм се изложи и отпадна от турнира след загуба с 0:1 в гостуването на Шефилд Юнайтед.

Тимът от Чемпиъншип спечели с гол на резервата Илиман Ндиайе в 79-ата минута.