Роналдо поиска смяна на съдията, той изгони негов съотборник (видео)

Кристиано Роналдо поиска смяна на съдията при победата на своя Ал-Насър с 1:0 над Ал-Етифак в мач от четвъртфиналите за Купата на краля

Португалецът не бе доволен от решенията на главния арбитър и направи ироничен жест към камерата да бъде сменен.

Недоволството на Роналдо бе предизвикано от отмяната на гол на Талиска в края на първата част.

Бразилецът засече центриране на задна греда, но впоследствие попадението му бе отменено след намесата на ВАР поради засада.

Това не се хареса на Кристиано, който поиска смяна на съдията.

Самият португалец бе декориран в жълто още в 12-ата минута на срещата за реплики към рефера.

Малко по-късно реферът вбеси още повече португалеца, след като изгони Талиска.

В 11-ата минута от добавеното време на първата част бразилецът удари с ръка в лицето свой съперник при борба за една топка. Първоначално Талиска получи само жълт, но след като прегледа ситуацията на видео реферът промени цвета на картона на червен.

Тимът на Стивън Джерард също остана с човек по-малко, след като в 89-ата минута Абдула Хазази бе изгонен.

Мачът влезе в продължения, където победният гол за домакините от Ал-Насър бе дело на Садио Мане. Бившата звезда на Ливърпул се разписа в 107-ата минута.