Кристиано Роналдо обмисля две възможности за продължаване на кариерата си.
Според Footmercato 40-годишният португалец със сигурност ще остане в Саудитска Арабия.
Договорът на Роналдо с Ал-Насър изтича в края на юни. Едната опция пред легендата е удължаване на контракта с настоящия си тим.
Другата е трансфер в Ал-Хилал, който спечели сребърните медали този сезон, което му гарантира участие в Азиатската Шампионската лига.
Ал-Насър остана трети и ще играе във втория по сила азиатски клубен турнир.
Междувременно Ал-Хилал търси нова голяма звезда след раздялата с Неймар. Трансфер в Ал-Хилал ще осигури среща на Роналдо с Лионел Меси на Световното клубно първенство.
Кристиано е част от Ал-Насър от януари 2023-та, но все още чака да спечели първия си трофей. Footmercato изтъква именно липсата на трофеи като една от причините, поради която Роналдо може да напусне тима.
--- В последните часове се появи и новината за сериозен интерес на Ал-Хилал към бившия съотборник на Роналдо в Манчестър Юнайтед и настоящ такъв в националния отбор на Португалия Бруно Фернандеш: