Ювентус най-сетне пусна гол и той струваше скъпо

Ювентус най-сетне пусна гол и той струваше скъпо Снимка: Getty Images

Ювентус допусна първи гол във вратата си в Серия "А", но той струваше скъпо и доведе до загуба на точки при равенството 1:1 срещу Каляри.

На свой терен Юве водеше почти през целия мач след ранен гол на Душан Влахович, но нещата се объркаха в края.

Влахович откри в 15-ата минута от дузпа, отсъдена с ВАР за игра с ръка.

Тимът на Тиаго Мота обаче изигра слабо второ полувреме, а Влахович пропусна да удвои от чиста позиция.

Две минути преди края Дъглас Луис направи дузпа, от която Разван Марин изравни за Каляри.

Малко по-късно домакините даже останаха с 10 души, тъй като Консейсао получи втори жълт картон за симулация.

В добавеното време Каляри стигна и до греда, а на другата врата Фаджоли също уцели гредата директно от корнер.

Ювентус остава на третата позиция в класирането с 13 т., три по-малко от лидера Наполи.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.