Лудогорец също се класира за осминафиналите

Лудогорец също се класира за осминафиналите Снимка: Lap.bg

Лудогорец се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България, след като победи с минималното 1:0 Спартак Варна като гост. Двубоят се игра на стадион "Спартак" в морската ни столица, а домакините също оставиха добри впечатления с играта си.

Дузпа в края на първото полувреме обаче реши изхода от срещата, а точен за "орлите" бе Ихинио Марин (45-а минута), който попадна за пръв път в стартовия състав на разградчани от 11 месеца насам. Иначе и двата тима бяха без треньорите си, след като Васил Петров е наказан, а Валдас Дамбраускас е заразен с COVID-19.

Така Спартак напуска турнира за Купата на България, а Лудогорец ще очаква жребия, за да разбере следващия си съперник в турнира. Иначе следващия мач на шампионите е срещу Ботев Враца в първенството.