Поредна брутална излагация на Левски в първенството

Поредна брутална излагация на Левски в първенството Снимка: Lap.bg

Левски за пореден път се изложи тотално в българската efbet Лига и загуби с 1:2 от Черно море на "Герена".

"Сините" водеха в резултата и играха с човек повече цяло второ полувреме, но допуснаха два елементарни гола и записаха пета загуба от началото на шампионата.

Мартин Райнов изведе Левски напред в 19-ата минута, а в добавеното време Илиан Илиев получи втори жълт картон и остави Черно море с 10 души.

"Моряците" обаче не се предадоха и в 55-ата минуат Матиас Курьор вкара поредния си гол срещу този съперник, след като засече центриране отдясно.

В 69-ата минута Васил Панайотов беше оставен абсолютно сам да напредне и сам срещу Михайлов да завърши за 2:1, с което донесе и победата на своите.

Така Левски се намира на 10-о място в класирането само с 2 т. над зоната на изпадащите.