Хъл и Евертън започнаха интересно новогодишния кръг

Лукаку не успя да помогне на Евертън да вземе трите точки.

Хъл Сити и Евертън завършиха 2:2 в първия двубой от новогодишният 19-ти кръг на Висшата лига. "Тигрите" на два пъти повеждаха, но не успяха да стигнат до победата и в 8 поредни срещи нямат успех на сметката си.

Хъл започна мача силно и още в 7-та минута след центриране от корнер Къртис Дейвис продължи с глава към Доусън, който с мощен удар отблизо откри резултата. В самия край на полувремето гостите изравниха.

Маршал излезе неразченето и в опит да избие топката я прати в собствената си врата за 1:1.

В 65-та минута Снодграс вкара за 2:1 от фаул, но малко преди края Рос Баркли надскочи прекия си пазач и прати кълбото в мрежата за крайното 2:2.