Рома измъкна победа с човек по-малко

Рома откри още в 44-ата секунда и до края опази преднината си Снимка: Getty Images
Рома откри още в 44-ата секунда и до края опази преднината си

Рома спечели с 1:0 гостуването на Верона в Серия "А" и най-сетне се върна към победите.

Римляните нямаха успех от средата на декември, но сега вкараха още в 1-ата минута и удържаха преднината си до края.

В първата атака Ченгиз Юндер стреля силно с левия крак извън наказателното поле и изненада вратаря Николас, за да открие резултата с първия си гол за клуба.

Второто полувреме обаче беше по-трудно за Рома, защото още в 52-ата минута гостите останаха с човек по-малко. Лоренцо Пелегрини получи директен червен картон за груб фаул.

Рома обаче измъкна трите точки и е на пето място в класирането, на точка зад четвъртия Интер.