Рома изнесе голов спектакъл във Виена

В 18-ата минута Де Роси донесе пълен обрат за „вълците“ и при резултат 1:2 завърши първото полувреме. Снимка: getty

Рома и Аустрия Виена си вкараха общо шест попадения в сблъсък от група Е на Лига Европа, а „вълците“ се поздравиха с успеха 4:2 и регистрираха важни три точки на сметката си.

За гостите два гола вкара Един Джеко, а по един добавиха Даниеле де Роси и Раджа Наинголан. Кайоде и Грюнвалд пък се отчетоха за домакините.

След само две минути игра Аустриа поведе на римляните чрез Кайоде. Рома обаче реагира светкавично и в 4-ата минута резултатът отново бе равен, след като Джеко засече подаване на Бруно Перес.

След почивката Джеко и Наинголан довършиха започнатото с попадения съответно в 65-ата и 78-ата минута, а в самия край Грюнвалд намали пасива на своите.

В другия мач от същата група Астра Гюргево и Виктория Пилзен завършиха 1:1.