Втора издънка за Интер след пропиляна преднина от два гола

Перишич вкара още в началото, но Интер не успя да удържи преднината си Снимка: Getty Images
Перишич вкара още в началото, но Интер не успя да удържи преднината си

Интер направи втора поредна издънка и стигна само до 2:2 като домакин на Торино във втория кръг от Серия "А", макар че поведе с 2:0 през първото полувреме.

В първия кръг "нерадзурите" загубиха от Сасуоло и така засега имат само една точка в актива си.

Интер дръпна с два гола до 32-ата минута. Първо Иван Перишич се разписа след асистенция на Икарди, а после Стефан де Врай откри головата си сметка за Интер, възползвайки се от центриране на Политано.

В 55-ата минута Андреа Белоти върна един гол за Торино, получил дълга топка и улеснен от вратаря Ханданович, който излезе доста неориентирано.

В 68-ата минута продължителна атака на гостите завърши с неособено силен удар на Суалихо Меите, който обаче се отклони от защитник на Интер, подведе Ханданович и влезе точно до гредата за 2:2.