Лудост: Съдия първо посегна да спъне, а след това изгони играч на Нант срещу ПСЖ (видео)

На снимката се вижда отлично как дори Маркиньос иска обяснение от рефера за налудничавата му постъпка Снимка: Getty Images

Пари Сен Жермен победи с минималното 1:0 Нант като гост в последния мач от 20-ия кръг във френската Лига 1, но един инцидент в самия край на двубоя привлече вниманието.

В първата минута от добавеното време реферът Тони Шапрон извади втори жълт картон на Диего Карлос от домакините и никой от зрителите не разбра защо, докато не дойде повторението.

При контра за ПСЖ бразилският защитник на Нант се връщаше към собственото си наказателно поле, когато се сблъска със съдията. Шапрон падна на тревата и в гнева си посегна да ритне Карлос.

След това реферът се изправи и показа втори жълт картон на бразилеца, което означаваше, че бранителят трябваше да напусне преждевременно терена и изкара от кожата Карлос, който трябваше да бъде успокояван както от своите съотборници, така и от част от бразилците в състава на ПСЖ.

Ако не друго, хубаво е да има такива моменти, защото те ни напомнят, че никога не сме видели всичко във футбола и най-великата игра все още има начини да ни изненада - някои приятно, други не чак толкова.