Лампард разкри какво е казал на Солскяер край тъча

Франк Лампард разкри какво е казал на мениджъра на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер по време на неделното гостуване на неговия Челси на "Олд Трафорд".

В последните минути на двубоя камерите показаха Франки да казва нещо на колегата си и бе попитан за този любопитен детайл от журналистит след дербито.

Юнайтед бе отбелязал шест гола в предишните си два мача, но не успя да се разпише срещу Челси. "Сините" също си тръгнаха за Лондон без да отбележат гол и нулевото равенство със сигурност не бе това, което се очакваше от феновете.

"Казах му, че мачът не се получава голяма класика. Когато феновете са седнали в 17:30 ч. (местно време - б. пр.) да гледат Манчестър Юнайтед срещу Челси, със сигурност са очаквали повече. Но мисля, че в началото на този сезон стават доста оспорвани мачове. Гледах и обедния (равенството на Уест Хем срещу Манчестър Сити), който също бе тежък двубой. Отборите се опитват да вземат своето. Трябва да се примирим с това и да продължим да работим, за да се подобряваме.

Но си спомняте миналата година, когато загубихме тук с 0:4, въпреки че си мисля, че бяхме по-добрият отбор на терена през първите 60 минути. Отбелязахме доста голове през сезона, но срещу Юнайтед просто не се получи", заяви Лампард.