Манчини шокира - тръгна си по време на дузпите (видео)

Манчини шокира - тръгна си по време на дузпите (видео) Снимка: Getty Images

Селекционерът на Саудитска Арабия Роберто Манчини не догледа дузпите, след които неговият отбор отпадна от турнира за Купата на Азия след загуба от Южна Корея.

Бившият селекционер на Италия не изгледа ударите от бялата точка до край, явно знаейки, че неговият отбор ще загуби.

Арабите водеха в осминафиналния сблъсък до самия край, но допуснаха изравнителен гол в 99-ата минута.

Последваха 30 безголови минути, след което Саудитска Арабия пропусна първите две дузпи.

Южна Корея вкара всичките си дузпи и след 4:2 при ударите от бялата точка продължават напред.

Още преди това обаче Манчини реши, че е видял достатъчно, и се отправи към тунела.

59-годишният италианец пое поста преди няколко месеца, наследявайки Ерве Ренар, който води Саудитска Арабия на Мондиал 2022.