Милан излезе еднолично на върха с гол на Жиру

Милан излезе еднолично на върха с гол на Жиру Снимка: Getty Images

Милан грабна ценна победа с 1:0 над Торино и поне временно излезе еднолично начело в Серия "А".

Оливие Жиру донесе успеха на "росонерите" на "Сан Сиро" в междинния 10-и кръг, а тимът определено не впечатли и взе трите точки без да блести.

Попадението падна още в 14-тата минута след комбинация от ъглов удар и така Жиру се разписа в трето поредно шампионатно домакинство на тима си.

До края Милан се справи в защита и записа суха мрежа, за да дръпне с 3 т. пред втория в класирането Наполи.

В четвъртък неаполитанците могат да се изравнят с Милан, ако победят Болоня у дома.