Певицата е за Реал! Атлетико отмени шоуто на мадридското дерби

Певицата е за Реал! Атлетико отмени шоуто на мадридското дерби Снимка: Getty Images

Атлетико Мадрид е отменил планираното шоу на почивката по време на дербито на Мадрид с Реал в неделя. Причината - ангажираната за шоуто мексиканска певица Дана Паола разкри, че е фенка на "кралете".

29-годишната изпълнителка направи признанието по време на свое участие в испанско вечерно шоу. Паола е в Испания не само заради поканата да пее на дербито на Мадрид, но и се очаква да участва в драмата на Netflix "Elite".

Мексиканката не просто заяви, че е фенка на Реал. Дана разкри, че е изключително развълнувана, че ще види любимия си отбор в действие на живо, и дори запя химна "La Decima" - песен в чест на спечелването на десетия трофей от Шампионската лига през 2014-а.

Тогава Реал победи именно Атлетико на финала. Изравнителен гол на Серхио Рамос в 93-тата минута вкара мача в продължения, след което "белият балет" спечели с 4:1.

Според Relevo "дюшекчиите" са отменили участието на Паола в дербито от притеснения, че певицата ще бъде освиркана от домакинските фенове заради признанието си.

Дербито между Атлетико и Реал е на "Метрополитано" от 22:00 ч. в неделя вечер.