Реал със страхотен обрат срещу Милан, след като падаше с 0:2 (видео)

Реал Мадрид стартира летните контроли с впечатляващ обрат от 0:2 до 3:2 срещу Милан на "Роуз Боул" в Пасадина, Калифорния.

"Росонерите" поведоха с 2:0 още преди почивката. Фикайо Томори откри в 25-ата след удар с глава, засичайки центриране от корнер, а в 42-рата появилият се като резерва на мястото на контузения Жуниор Месиас Лукас Ромеро удвои аванса на италианците със страхотен гол от границата на наказателното поле.

През втората част обаче, когато и двата отбора смениха почти целите си 11-орки (единствено вратарят Лунин и Феде Валверде изиграха всичките 90 минути), видяхме пълен обрат.

В рамките на секунди между 57 и 59-ата минута именно Валверде изравни за Реал. Първото попадение дойде след далечен удар и лоша реакция от вратаря Спортиело, а при второто изобщо не остави шансове на стража.

Крайното 3:2 оформи Винисиус шест минути преди края. Преди това Оливие Жиру имаше две добри възможности за гол, но Лунин опази вратата си.

В следващите си контроли Реал играе срещу Манчестър Юнайтед в четвъртък, а Милан ще срещне Юве в петък. И двата мача са през нощта българско време.