Резил! Юнайтед вече копае дъното при Тен Хаг

Резил! Юнайтед вече копае дъното при Тен Хаг Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед беше разгромен с 4:0 от Кристъл Палас в един от най-срамните си мачове под ръководството на Ерик тен Хаг.

В осакатен състав с куп липсващи футболисти, "червените дяволи" изобщо не успяха да се противопоставят на 14-тия в класирането и можеха да получат и още голове.

Майкъл Олисе откри резултата в 12-тата минута, след като беше оставен спокойно да напредне и да стреля.

После изравнителен гол на Расмус Хойлунд не беше зачетен заради нарушение срещу вратаря.

Юнайтед обаче оставаше крайно нестабилен в халфовата линия и в отбрана и скоро получи втори гол, дело на Жан-Филип Матета.

В началото на втората част и попадение на Каземиро беше отменено, а после Мичъл покачи на 3:0 за Палас, след като домакините изпуснаха няколко положения.

В 66-ата минута Олисе отбеляза втория си гол, дошъл след грешка на Каземиро.

Бразилецът отново беше принуден да играе като централен защитник заради многото отсъстващи в отбрана.

За Манчестър Юнайтед остават три мача до края на сезона, а отборът е едва на осмо място с 54 т.

Съставът на Тен Хаг има само една победа в последните 7 кръга.