Роналдо и Магуайър отново на пейката за Юнайтед

Роналдо и Магуайър отново на пейката за Юнайтед Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо и Хари Магуайър отново са оставени на пейката за гостуването на Саутхемптън.

Двамата не бяха титуляри и при победата с 2:1 в дербито срещу Ливърпул. Португалецът влезе като резерва за последните десетина минути, но капитанът Магуайър остана на пейката.

Ерик тен Хаг излиза срещу Саутхемптън с абсолютно същия състав, който пусна срещу мърсисайдци в понеделник вечер. В центъра на защитата отново ще си партнират Рафаел Варан и новото попълнение Лисандро Мартинес, а отляво е друг нов - Тайрел Маласия, който си присвои мястото на Люк Шоу.

Атаката на "червените дяволи" отново ще бъде водена от Маркъс Рашфорд, а около него са Джейдън Санчо и Антъни Еланга. Бруно Фернандеш отново излиза с капитанската лента.

Новото попълнение - Каземиро, също е на пейката.

Саутхемптън и Юнайтед откриват четвъртия кръг във Висшата лига. "Светците" са с победа, хикс и загуба в досегашните си мачове, докато Тен Хаг постигна първата си победата с "червените дяволи" срещу Ливърпул след двете кошмарни загуби от Брайтън и Брентфорд.