В 93-тата минута Алексис запази надеждите на Интер

В 93-тата минута Алексис запази надеждите на Интер Снимка: Getty Images

Интер с мъка стигна до точка в гостуването на Торино в Серия "А", след като се добра до равенство 1:1.

Така "нерадзурите" съхраниха известни шансове за титлата, макар че се смъкнаха на третата позиция зад Милан и Наполи.

Резервата Алексис Санчес отбеляза изравнителния гол едва в 93-тата минута след пас на Един Джеко. Преди това гостите изоставаха почти цял мач, тъй като Бремер откри за домакините още след 12 минути игра.

Джеко изпусна две големи положения с глава и изглеждаше, че отборът му ще се провали напълно срещу средняка в таблицата.

Загубата на две точки е болезнена, но все пак Интер остава на 4 зад Милан и на 1 зад Наполи, като все още има и мач по-малко.

По-рано днес неаполитанците се пребориха за много важен успех с 2:1 в гостуването на Верона с два гола на Виктор Осимен.