Влахович избухна с гол-бижу в дебюта си за Ювентус (видео)

Влахович избухна с гол-бижу в дебюта си за Ювентус (видео) Снимка: Getty Images

Душан Влахович нямаше търпение и отбеляза първия си гол за Ювентус след само 13 минути игра в дебютния си мач. "Бианконерите" победиха гостуващия Верона с 2:0 насред мъглата в Торино, а сърбинът отбеляза първото от двете попадения.

Пристигналият от Фиорентина срещу 75 млн. евро през зимата нападател попадна сред титулярите на Макс Алегри и след само 13 минути игра откри резултата.

Влахович бе изведен с дълга топка, която вратарят на Верона опита да пресече, но сърбинът стигна първи до нея и с прекрасен прехвърлящ удар я прати в мрежата му.

Това е 18-ият гол за 22-годишния нападател от началото на сезона в Серия "А".

Крайното 2:0 оформи Денис Закария в 61-вата минута с хубав изстрел по диагонала.

Победата изкачи Юве на четвъртата позиция с 45 точки, изпреварвайки Аталанта, който обаче е с мач по-малко. Верона остава девети с 33.