Ювентус без особени проблеми на "Мараси"

Ювентус постигна успех с 3:1 като гост на Сампдория в двубой от 29-ия кръг на Серия "А".

В 22-рата минута Антонио Кандрева стреля отдалеч, а Войчех Шчесни отрази удара му. Последва скоростна атака на гостите, при която Хуан Куадрадо пусна остър пас към Кийн, а в опита си да го пресече Йошида прати топката в собствената си мрежа.

В 33-тата Омар Коли фаулира Кийн в наказателното си поле и последва дузпа. Мората беше точен от бялата точка и удвои аванса на "бианконерите".

Самп заигра по-силно след почивката, но така и не намираше пътя към мрежата. В 84-тата минута домакините отбелязаха. Тогава резервата Абделхамид Сабири изпълни пряк свободен удар, топката рикошира в гърба на Мората и влетя в мрежата на Шчесни.

Точка на спора сложи отново Мората в 88-ата минута. Локатели центрира към нападателя, който стреля от малък изстрел, а топката се отби в крака на Фалконе и влезе във вратата му.