Ливърпул се издъни срещу последния в Премиършип

Мартин Шкъртел от Ливърпул се бори с Демба Ба Снимка: Getty Images
Мартин Шкъртел от Ливърпул се бори с Демба Ба

Тимът на Ливърпул отново разочарова своите фенове през настоящия сезон, след като падна с 1:3 като гост от последния във Висшата лига Уест Хем в мач от XXVIII кръг.

Така мърсисайдци запазиха 6-ата си позиция с 37 точки, докато "чуковете" изпревариха Уигън и се изравниха с Уулвърхемптън и Уест Бромич в дъното на таблицата.

Столичани пречупиха своя именит съперник още до почивката с два гола на Паркър след техничен изстрел с външния фалц извън наказателното поле и Ба с глава.

Шест минути преди да изтекат редовните 90 Джонсън върна едно попадение, засичайки на празна врата, а в продълженията Коул оформи крайния резултат.