Най-после облекчение за Вияш-Боаш

Тотнъм най-после зарадва Вияш-Боаш Снимка: Getty Images
Тотнъм най-после зарадва Вияш-Боаш

Тотнъм записа първа домакинска победа през новия сезон във Висшата лига - 2:1 срещу Куинс Парк Рейнджърс и мениджърът на "шпорите" Андре Вияш-Боаш обяви, че това е "облекчение" за него.

Джърмейн Дефоу вкара победното попадение, четвърти гол за него този сезон, а успехът свали напрежението от Вияш-Боаш, който преди мача призна, че очаква "пробив".

"През първото полувреме изоставахме с 0:1 и напрежението на стадиона се усещаше много ясно - обясни португалският мениджър. - КПР доминира преди почивката, а за да обърнем мача, трябваше да играем по-агресивно и с повече желание.

"Играчите разбраха това и през второто полувреме всичко беше различно. Тази победа е важна за всички нас и ние се борехме здраво, за да вземем този мач."