ПСЖ е истински кандидат за трона: 5 извода след стряскащото 3:0 над Байерн

ПСЖ измете Байерн с 3:0 по стряскащо категоричен начин и с головете на Дани Алвеш, Единсон Кавани и Неймар записа много престижен успех в Шампионската лига.

Алвеш откри резултата още във втората минута, а впоследствие домакините проведоха мача по вкуса си и просто изчакваха Байерн да им остави нужното пространство, за да се разгърнат в нападение.

В 31-вата Кавани завърши красиво една контраатака за 2:0, а направилият няколко пропуска Неймар най-сетне също се разписа към средата на второто полувреме.

Така първият голям тест за атомното нападение на Пари Сен Жермен беше взет с отличие, докато немският шампион е твърде далеч от най-добрите си дни и състоянието на отбора изглежда кризисно.

Но толкова ли е силна милионната катарска селекция на ПСЖ, колкото изглеждаше снощи, и защо Байерн е така отслабен през този сезон?

В галерията може да видите 5 извода от Пари Сен Жермен - Байерн Мюнхен 3:0.