Клоп: Сигурно ни спукват от подигравки

Клоп: Сигурно ни спукват от подигравки Снимка: Getty Images

Мениджърът на Юрген Клоп не спести критиките към отбора си след загубата с 1:4 от Наполи в първия кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

"Червените" не приличаха на себе си, губейки с 0:3 на почивката. Защитата бе тотално разпокъсана, като две от попаденията дойдоха след груби грешки на Джо Гомес.

Домакините от Неапол имаха и достатъчно шансове и за още голове, като изпуснаха дузпа, а още преди да е изтекла и една минута от началото на двубоя, удариха греда.

"Трябва да играем по-добре. В нито един момент не бяхме в мача - каза Клоп. - Най-забавното е, че ще трябва да преоткриваме себе си по средата на кампанията във Висшата лига и Шампионската лига. След само три дни имаме мач срещу Уулвс, които, ако са гледали двубоя тази вечер, със сигурност, ни спукват от подигравки. Сигурно си мислят, че сега е перфектният момент да се изправят срещу нас. Аз също бих мислил по същия начин, но ние трябва да направим всичко възможно, за да подобрим каквото можем, където можем.

Предишният ни мач тук загубихме с 0:2 - това също бе отвратителен мач. Но причината не е мястото, където играем. Липсват ни доста неща. Моята работа е да открия проблема и да го реша."

Ливърпул има само две победи в седемте си мача от началото на сезона.

Накрая Клоп се извини и на пътуващите привърженици на мърсисайдци, на които не им остава нищо друго, освен да се надяват всички в Ливърпул да работят усърдно, за да преодолеят тази криза възможно най-скоро.