ЦСКА се сбогува с Лигата на конференциите с петголово шоу

ЦСКА се сбогува с Лигата на конференциите с петголово шоу Снимка: Lap.bg

ЦСКА загуби последния си мач от групите на дебютното издание на третия евротурнир - Лигата на конференциите. "Червените" паднаха с 2:3 от Рома на стадион "Българска армия".

Тами Ейбрахам откри резултата в 15-ата минута, след като засече подаване на Карсдорп и завърши на гола мрежа. В 34-тата Борха Майорал удвои аванса на "вълците" с техничен удар с пета.

Малко след началото на втората част Ейбрахам отбеляза втория си гол в мача и направи резултата класически.

В 75-ата минута Хамза Чатакович намали резултата, а в добавеното време Яник Вилдсхут оформи крайното 2:3.

ЦСКА приключва участието си в Лигата на конференциите с актив от само една точка - от нулевото равенство с Будьо/Глимт в София.

Головата разлика на "червените" след изиграването на шестте мача е 3:13.

Победата пък осигури първото място на Рома в групата с актив от 13 точки, с точка пред Будьо, след като Зоря и норвежците завършиха 1:1 в Луганск.