Бивш играч на Левски отново с феноменален гол зад центъра (видео)

Бившият футболист на Левски Жорди Гомес стана автор на един от най-красивите голове в европейските клубни турнири тази седмица. 36-годишният испански халф вкара фантастичен гол от центъра за настоящия си клуб Омония при равенството 2:2 на кипърците с Карабах в Лигата на конференциите.

Именно попадението на Гомес оформи крайния резултат. В последната минута, две минути след попадението на домакините от Карабах за 2:1, испанецът получи топката в централния кръг и въпреки огромното разстояние до противниковата врата реши да стреля.

Ударът на опитния полузащитник бе брилянтен, а стражът на азербайджанците определено не бе подготвен за такова изпълнение. Карабах вече е в следващата фаза на турнира, докато Омония е без шансове да продължи напред.

Само преди година Гомес вкара от своята половина и на холандския гранд ПСВ.