Ново попълнение носи успех на Левски в контрола

Ясен Петров остана доволен от изявите на Левски във втората контрола в Агиа Напа. "Сините" спечелиха с 1:0 срещу полския Белхатов Снимка: БГНЕС

Новото попълнение Марко Видович отбеляза единственият гол при успеха на Левски с 1:0 над полския Белхатов в контролна среща играна в Кипър. Роденият в Сърбия черногорски младежки национал се разписа от фаул в 85-та минута.

Това е първа победа за Левски в контролите, които тимът ще изиграе в Агиа Напа. Вчера „сините" направиха 2:2 със словашкия Дубница.

В днешния двубой "сините" играха в този без петима от футболистите си, които са заети с националните си отбори.
За първи път от пристигането им в Левски Марко Видович и Жанвион Юлу-Матондо започнаха като титуляри.

Холандското крило обаче направи няколко пропуска пред противниковата врата и бе заменен в средата на второто полувреме.

За разлика от предишния двубой в този наставникът на „сините" Ясен Петров остави по-голяма част от футболистите си да изиграят пълни 90 минути. На полувремето бяха заменени единствено вратарят Божидар Митрев, Александър Александров, Исмаил Иса. По-късно напусна и Матондо.