Кристиано вкара, но Юнайтед плака в Швейцария заради Бисака и Лингард

След червен картон на Аарън Уан Бисака през първата част и ужасяваща грешка на Джеси Лингард в последните секунди на добавеното време, Манчестър Юнайтед загуби с 1:2 гостуването си на Йънг Бойс в двубой от първия групов кръг на Шампионската лига.

Третия си гол в своя втори мач след завръщането си при "червените дяволи" отбеляза Кристиано Роналдо, но той не бе достатъчен на англичаните дори за точка.

Португалецът изведе гостите още в 14-ата минута след брилянтен пас отляво на Бруно Фернандеш, но след това се случи катастрофата.

Уан Бисака получи директен червен картон в 35-ата минута, а Солскяер извади Санчо и Ван де Беек и пусна на тяхно място Далот и Варан.

С човек по-малко гостите се пропукаха в 66-ата минута, когато Никола Нгамалеу се разписа за 1:1.

Швейцарците натискаха, но така и не успяваха да се доберат до втори гол. И когато се виждаше как двата тима си поделят по една точка, Лингард сбърка фатално.

Той реши да връща към Давид де Хеа в последната минута на продължението (90+5), но топката бе пресечена от Теосон Джордан Сибачу, който я прати необезпокояван в мрежата за крайното 2:1 за радост на верните фенове на Йънг Бойс.

В следващия кръг в група "F" Юнайтед приема Виляреал. Швейцарците пък гостуват на Аталанта.