Меси най-после се отпуши в Лига 1 и призна: Имах нужда от това (видео)

Меси най-после се отпуши в Лига 1 и призна: Имах нужда от това (видео) Снимка: Getty Images

Лионел Меси най-сетне се разписа за ПСЖ в Лига 1, за да помогне за победата с 3:1 над Нант в 14-тия кръг на френското първенство.

Суперзвездата отбеляза последното попадение в двубоя три минути преди края с марков диагонален удар с левия крак извън наказателното поле.

Така той сложи край на сушата си в шампионата, където до момента не успяваше да запише гол или асистенция.

"Много съм щастлив, че вкарах, имах нужда от това. И в този мач, и в предишните, пред мен се откриха доста възможности. Важното е, че успях да вкарам в първенството, независимо че преди това вече го направих и в Шампионската лига", сподели аржентинецът след двубоя.

Мачът ще се запомни и с червения картон на Кейлор Навас в 65-ата минута, който обаче не попречи на ПСЖ и парижани вече водят с 13 т. пред втория в класирането Рен.